facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölümü ile 24 aralık perşembe akşamı Star Tv ekranlarında olacak.
Ahmed'in çiçek hastalığı ile uğraşı sürerken Safiye Halime ile bir anlaşma yapar. Şehzade Mustafa tahta geçecektir fakat işler hiçte planladığı gibi gitmez. Şahin Giray tahtı ele almak için harekete geçer.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (5)
yorum İsimsiz

Beren cok itici v asla naturel diil sanki bihteri goruyorum asla kosem olmamalidi

yorum İsimsiz

Offf nasyasiz tadi olmaz bu filmin :(

yorum İsimsiz

Nasyasiz bu film butun ozelligini kaybediyor lutfen nasya geri gelsin Beren saat cok iyi bir oyuncu ama ben cevremde sordugum 12 kisi hepimiz Nasyayi bu dizide gormezsek seyretmek istemiyoruz lutfen Beren gitsin Nasya geri gelsin

yorum Isimsiz

Ne olar nasya gelsin beren diziden Ciksin

yorum İsimsiz

Nasya gittimi yani :(


Anahtar kelimeler: Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti