facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. bölümü ile 28 nisan perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Yasemin'in öz kız kardeşi olduğunu öğrenen Kösem daha önce Safiye Sultan'a karşı savaşında babasını kaybetmişti. Geçmişten ders alan Kösem bu defa Yasemin'i de kaybetmemek için temkinli adımlar atar. Sultan Ahmed gün geçtikçe kötüleşmektedir. Şehzade Osman ve Mehmed birbirlerine kılıç bilemeye başlamıştır. Ahmed'e bir şey olmasından korkan Kösem kötü bir haber alır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı 28 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı özeti