facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölümü ile 14 nisan perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Kösem Sultan sarayda yeni bir düzen kurar. Safiye Sultan Kösem'in iktidarını elinden almak için saraya özel bir cariye gönderir. Şehzade Osman ve Şehzade Mustafa arasında çekişmeli bir mücadele başlıyor. Yıllar sonra Şehzade Mustafa kafesinden çıkıyor ve bir ilki yaşıyor. Dilruba kardeşini kurtarabilmek için hayatını riske atar. İskender'in sırrı Sultan Ahmed'e yakın biri tarafından öğreniliyor. İskender'in gerçek yüzü açığa mı çıkacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı 14 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum sude

Muhteşem bir dizi severek izliyorum


Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı özeti