facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölümü ile 17 mart perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Kösem artık Derviş Paşa'dan kuşkulanmaya başlamıştır. Çünkü Derviş ve Handan'ın ilişkisi olduğunu öğrenir. Sultan Ahmed'in sağ kolu Derviş Paşa'nın ihanet ettiğini düşünmektedir. Kösem gerçekleri ortaya çıkarmak için harekete geçecek fakat bu hiçte kolay olmayacaktır. Safiye Sultan'ın kızı Hümaşah saraya geri döner. Kösem için yeni bir düşman daha sarayda belirmiştir. Kayıp Şehzade'nin izi bulunmak üzeredir. Katıp Şehzade'nin yerini kim ihbar edecektir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı 17 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı özeti