facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. bölümü ile 25 şubat perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Kösem Safiye Sultan'ın hazinesini bulmak için harekete geçmiştir. Kösem'in bu hareketi Safiye'yi yerinden sarsacaktır fakat kusursuz bir planı vardır. Sultan Ahmed'i tahttan indirmek için operasyonu başlatır. Sultan Ahmed ölümün kıyısına gelir. Safiye Sultan'ın kışkırtması sonucunda Şehzade Mustafa tahta geçmeye çok yakındır. Haremde hiç kimse koruma altında değildir. Daha da kötüsü şehzadeler de içeridedir. Tahtın asıl sahibi bakalım kim olacak bu taht savaşında hangi taraf kazanacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı 25 Şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı Yorumları (4)
yorum Gafur

Bu sayfanin ta yapani sikeyim piclerr aminiza koduklarimin oğlanlar. Kösem siksin bu siteyi

yorum Kösem sultan takipçisi

Dizi muhteşem her yayınını sabırsızlıkla bekliyorum muhteşem yüzyılıda hiç kaçırmadan izledim ekibi tebrik ediyorum

yorum kösemahmed

kösemin ölmiyecegine inanıyorum ve bunun olmuyacagını biliyorum ama eger ölürse kendimi artık yarım hissederim ahmedi kösemsiz görmek demek ahmed yok demek safiye sultan koruyan onu sevenlere sesleniyorum yakında bunalıma giren ve saçıyla bogulan kadındına kösemim harcanmaz kösem sultan güçlü zeki bir kadın bçlüm freagmanına gelince ahmed bu zamana kadar nerdeydin kösemim daha 5 çocugunu dogurmadan nereye safiye sultan orda kal safiye sultan bana bakın kösem sultan kadar büyük bir sultan gelmemiştir safiye ne kösem ne aralarında çok büyük fark var kösem sulyan safiye sultanı daha genç ken yeniyorsa safiye diye bir sultan yok olamazda kösemahmed sizi kalbimle çok seviyorum sizi sır perşembe günü izlemek için can atıyorum siz benim bitannelerimsiniz kösemin ölümü olmayacak ama safiye sultan sultan ahmedin gazabindan nasıl kurtulucak orasınıda allah bilir

yorum zehra

sabırsızlıkla bekliyoruz...


Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı özeti