facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölümü ile 11 şubat perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Safiye Sultan gözyaşı sarayına sürgün edilmiştir. Safiye Sultan Kösem'den intikamını almak için yemin eder. Kösem artık daha dikkatli olmak zorunda koruması gereken bir evladı ve çok güçlü bir düşmanı var. Sultan Ahmed Fahriye'nin akıbeti hakkındaki kararını açıklıyor. Derviş ve Safiye Fahriye'yi gizlemek için elinden geleni yapıyor. Şehzade Mehmed kaçırılır. Kösem Sultan her yerde oğlunu aramaktadır. Şehzade Mehmed bulunabilecek mi? Mehmed'i kim kaçırdı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı 11 Şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Hatice

Keske bitmese de devam etse

yorum sultan

Begeniyorum isalahda devam Eder


Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı özeti