facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölümü ile 4 şubat perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Fahriye'nin ortalıktan kayboluşu sarayda bomba etkisi yaratır. Safiye Sultan bu durumu saklamaya çalışırken Kösem öğrenir. Kösem'in eline bir koz geçmiştir ve Fahriye'yi bulmak için harekete geçmiştir. Ahmed'in Katerina'ya olan ilgisi Kösem'i çıldırtmaktadır. Katerina'yı saraydan göndermek için doğru bir yol izleyen Kösem'den öyle bir haber gelir ki Safiye Sultan için bu bir son anlamına da gelmektedir.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı 4 Şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (4)
yorum Halide

Guclu bir kadin,muhtesem biri.Tarihden sonunu bildiyim icin cok uzuluyorum.tacla daha cok quzel ve hukumlu gorunuyor.

yorum Serap Demir

Her hafta merakla beklediğim, keyifle izlediğim bir dizi. Güçlü oyuncu kadrosu ile muhteşem ...

yorum güler

Çok guzel bi fragmandı

yorum Halide

Guclu bir kadin,muhtesem biri.Tarihden sonunu bildiyim icin cok uzuluyorum.tacla daha cok quzel ve hukumlu gorunuyor.


Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı özeti