facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümü ile 28 ocak perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Kösem ve Safiye arasında gerçek bir savaş başlamıştır artık. Bu savaş hem güç hem iktidar savaşıdır. Babasının ölümüyle darmaduman olan Kösem Safiye Sultan'dan intikamını almak için ant içiyor. Kösem'in gücünü Ahmed'in aşkından aldığını bilen Safiye Sultan Sultan Ahmed için Katarina isimli cariyeyi gönderir. Kösem ilk kez Ahmed'i kaybetme korkusu içindedir.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı 28 ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı özeti