facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı özeti: Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümü ile 21 ocak perşembe akşamı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden tüm heyecanı ve entrikalarıyla devam edecek olacak.
Harem'de bu defa bambaşka bir savaş başlamıştır. Raşa hamileliğini kullanarak Ahmed'in ilgisini çeker. İki kadın Ahmed için birbirleriyle savaş verirken Raşa'nın çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalması gözleri Kösem'e çevirir. Fahriye'nin sırrını bilmesiyle köşeye sıkışan Derviş Ağa Giray kardeşleri zindandan çıkarmak zorundadır. Fakat Fahriye öyle bir şey yapar ki iki kardeşi birbirine düşürür. Kösem babasıyla ilgili yeni bir sınav verecektir.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı 21 ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem izle,Kösem Sultan fragmanı,Kösem Sultan Kösem Sultan yeni bölüm fragmanı,Kösem Sultan son bölüm fragmanı,Kösem Sultan konusu,Kösem Sultan oyuncuları,Kösem Sultan yönetmeni,Kösem Sultan senaryo, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümde neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı neler olacak, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı özeti